majmokbolygoja Creative Commons License 2014.11.16 0 0 54869

Nagyon köszönöm! Megmondom őszintén, az én bénaságom, mert nem láttam, hogy lehet szortírozni eladás és vásárlás között. Viszont eddig én csak eladóktól vettem, és többségében buy it now dolgokat. Most viszont egy aukciós dolgok szeretnék venni, de nem tudok pár fogást. Nem tudom pld, hogy egy a one click bidding ez megéri e. Az nem derült ki számomra, hogy a klikkeléssel mekkora értéket ad hozzá. Tehát csak a minimum értéket (pld. 0,5 EUR), vagy én állítom be? És még az is a kérdésem - ha nem veszik a tapasztalt kollégák túl soknak a részemről - hogy a végső hajrában akármennyit beírhatok, vagy ott is csak ezt a minimum összeget? Tehát pld látom, hogy az utolsó percekben, pillanatokban az 50 EUR dolog felszalad 100 ra, akkor én beküldhetek 200-at? Tényleg elfogadok minden tanácsot, és szükségem is van rá, mert egy olyan dolgot szeretnék venni, ami egyébként  máshol, drágább, mint az, amennyirt ez az eladó adja. Valószínűleg ezt a többi licitáló is tudja. Ez most jelenleg itt tart: http://www.ebay.com/itm/Nikon-F4-35mm-Spiegelreflexkamera-nur-Gehause-/231387871685?pt=DE_Foto_Camcorder_Analogkameras&hash=item35dfcab9c5  

Ma este jár le, és nekem 100EUR ig éri meg. Mit tanácsoltok?

 

Tényleg elnézéseteket kérem, hogy ilyen alapvető dolgokat és trükköket kérdezek, és biztos nagyon unjátok már, de én is egy 50 vásárlás utáni 100% Pozitív vevő vagyok, de egyszerűen semmi tapasztalatom nincs az aukcióval. Erre is csak azért vállalkozom, mert nagyon kell ez a gép, és ezt találom egyelőre. Kérlek, segítsetek tanácsokkal engem. Előre is köszönöm!

Előzmény: nyubocs (54868)