convar Creative Commons License 2014.11.16 0 0 133508

Sziasztok! Volna még egy kérdésem win7 telepítés előtt, most a 3 böngészővel kapcs., mint firefox, chrome, opera.

 

Azt (elvileg) tudom hogy mely mappákat kell lementeni hogy mindent ott folytathassak ahol abbahagytam (firefoxnál: appdata/romaming/mozilla, opera: uitt /opera software, chrome: appdata/local/google  ugye?), de mi van a különféle kiegészítőkkel, bővítményekkel, mint pl. adblock, downthemall, classic theme restorer, az adobe flash player, a java, silverlight, chromenál pl. zenmate-tel, stb. stb. stb.

 

Ezek a profilmappák ezeket magukat is tartalmazzák vagy azoknak is csak a beállításait, tehát ezeket nekem kell visszatelepítenem az újonnan felinstallált böngészőkbe? Bocs ha hülye a kérdés, dehát láma vagyok, azért kérdezek itt.

 

Ha nekem kell, akkor gondolom ez legyen az első igaz? Úgy értem gondolom nem tetszene a firefoxnak ha egy olyan mappát rakok vissza amely olyan kiegészítők mentéseit is tartalmazza amely még valójában fel sincs telepítve. Vagy mindegy a sorrend, tehát hogy előbb a mappát másolom-e vissza vagy előbb nekiállok a kiegészítők installálásának?

 

Szal mi a helyes cselekménysor? Erre légyszi de. 11-ig kellene egy válasz, utána telepítünk :)