nickback38 Creative Commons License 2014.11.15 0 0 156236

Ne szálljon a fejedbe, de szvsz Te fogtad meg a lényeget :-) Majd' két hónapot szántam "öltönyös óra" keresgélésre - mondjuk nem ennyiért és nem automata volt a cél -, de ezt a sávot is rendszeresen szkenneltem, hátha akad vmi

kihagyhatatlan... Ahogy én láttam, akinek nem x márka y modell a fix elképzelése, az 1-1,5e EUR körül már válogatni tud,

2-2,5e EUR körül meg akár már a bőség zavara... Nem nagyon volt fogyás a választékban; merem állítani, hogy az a kevés, ami elment, annak nem kellett egy hétnél több, de inkább napok.

Szvsz nincs sok ráció a "reális ár" feszegetésének egy olyan "szegmensnél", amit nem nagyon keresnek - ez az átlagnál is jobban torzítja az egyébként is túlontúl kínálati piac árait. Másrészről pedig, ha a "szűk ismeretségi körben" nem kel el a portéka, de kell a pénz, akkor úgysincs más választás, mint felrakni vhová - esetleg házalni kereskedőknél, talán nem is itthon - és várni a vevőt. Ezesetben meg záros határidőn belül kiderül, van-e rá kereslet és ha igen, mennyiért...

Előzmény: Passionata (156211)