sogormail Creative Commons License 2014.11.13 0 0 168149

Beruhaztam egy Polar M400-ba. Elegge szidtam az RCX5-omet, de errol azt kell mondjam a Polar eleg jol belenyult. Nagyon best buy szerintem ezen az aron.

Kontrasztos, nem 5x5 pixeles a kijelzoje. Van normalis hattervilagitas, folyamatosan bekapcsolhato (vegre!!). Kenyelmes, hordhato design. A napi aktivitasmero meg igy irodai munka mellett nagyon tetszik. Motival a napkozbeni tobbszori mozgasra..

Szinkronizalni nagyon egyszeru, mert vegre van egy normalis app. telora es az uj webservice a Polar Flow szerintem magasan az elmezonyben. Gombnyomasra szinkronizal BT-n a telomra, onnan a Polar Flowra. Vegul nem az orabol szedem ki a logokat, hanem lementem a webrol .tcx-ben pl. (Hatrany, hogy feltolteni tovabbra sem enged logokat, de hamarosan menni fog a regi poalr oldalrol atmentes. )

Nincs magneses kisajto az usb csatin, hanem vegre megtalaltak a polcon a vizmentes usb csatit es egy normalis "gumidugot":)

 

A GPS-e is gyorsabb, ill. pontos. A multkori felmaratonon (eletem elso:) ) 21,16km-et mert.