Adnilem8 Creative Commons License 2014.11.11 0 0 1885

Köszönöm a hozzászólásokat! Nem hinném hogy savas kezelés miatt van. Ezt csak azért gondolom mert savak közül egyedül az Apiox-ot használom záró kezelésként. Azt pedig múlt héten tettem meg(betartva az 50-ml-t). Így ezt kizárnám. Én arra gondolok, hogy idős volt az anyjuk és azért lehetett. Ebből is tanultam! :) Pontosan nem tudom de azt hiszem 4 éves lehetett, de mivel nem volt vele gond jól petézett,ezért még meghagytam. De most már ez így van, máskor nem hagyok meg 4 évest! :) Ezzel tisztában vagyok hogy ennek a családnak már így is annyi, nem érek vele semmit. Csak nem vagyok biztos a dolgomban. Ma sepertem ki belőle 2 keretnyi méhet gyengébb család elé, hát lett egy kis kalamajka. :) Nem igazán örültek neki!Öldösték egymást! Szerintetek mondjuk ha elosztanám több család között a méheket, azzal ártanék más családoknak(állanya anyás családnál okozhat-e gondot)? Arra gondoltam hogy talán ha hűvösebb időben tenném meg, akkor talán esetleg lehetne!? Más családoknak nem szeretnék ezzel ártani! Vagy csak maradjak a kiseprésnél? Előre is köszönöm a tanácsokat!