David2589 Creative Commons License 2014.11.10 0 0 5208

Üdv.

Szarvast, vaddisznót szóval nagyvadat még nem zsigerelten-nyúztam, szóval nem tudom milyen amikor a kést igazán meg kell markolni, és dolgozni vele huzamosabb ideig ilyen olyan kézzel de nyulat , fácánt nyúztam már. Nagy horgász létemre halat is bontottam már életemben bőséggel! Azért írtam hogy a markolata hasonlíthatna kicsit  az eredetire, nem kell hogy pont olyan legyen de nekem ez így nem tetszik. Attól függetlenül még lehet jó, sőt jó is! Én most az ENZO Trappert használom a fentebb leírt munkákra és teljesen megvagyok elégedve vele! Erről az oldalról vásároltam Blademan éltársunktól kb egy hónappal ez előtt. 

Csak azt nem értem, hogy mi kerül ebben a lovász féle Buschraft késbe újonnan bruttó 40.000 Ft-ba? Ennyiért már svéd laminált Fallkniven F1 leket vásárolni VG10 acéllal. Beszéltem Marek Csabával is ő a Woodlore késeit amit egyszerű 440C acélból készít 60.000 Ft adja!! A magyar szakember munkáját, tudását és az általa biztosított minőséget meg kell fizetni, én is azt mondom! De az ég szerelmére a Fallkniven A1 késemet vettem annyiért!!   "Apropó" Szalontai István kései meg csak 18000-20.000-ba kerülnek! Aztán az is 440C acél! 

Előzmény: Törölt nick (5183)