Lilesz Creative Commons License 2014.11.05 0 0 372

Elmesélem nektek az én történetemet. 21 éves vagyok 6 éve szenvedek migrénes fejfájásban. Akkor kezdődtek a tünetek amikor először repültem, rá pár napra volt az első rohamom, majd a haza út után egy héten keresztül volt migrénes fejfájásom. Azóta minden egyes frontot megérzek, legyen az hideg vagy meleg. Magyarul minden héten minimum egyszer ha nem többször van rohamom. Végig jártam a kórház összes osztályát már, voltam MRI-n 2x, röntgenen, EGG-n, EKG-n, szemészeten, fül-orr gégészeten, belgyógyásznál na meg persze a neurológián. Egy dolgot tudtak kitalálni: az agyamban az erek és az agy vizem nem bírja elviselni a nyomás változást. Persze megoldás nincs... Kísérleti nyúlnak éreztem magam, hiszen minden egyes kivizsgálás után más-más gyógyszert kellett kipróbálnom. Minden lehetséges fájdalomcsillapítót kipróbáltam már, 2 hónapig hatnak majd, megszokja a szervezetem és nem csinálnak már semmit, illetve gyógyszerallergiám is lett. Megelőzésképpen szednem kellett volna 6 hónapon keresztül egy epilepszia gyógyszert aminek olyan mellékhatásai voltak, hogy abba kellett hagynom. Kipróbáltam masszőröket, természetgyógyászokat, homeopátiás gyógyszereket szintén sikertelenül. Vannak házi praktikáim mint a lóbalzsam ami kicsit elzsibbaszt és tudok aludni, vagy a cickafark tea ami kicsit enyhíti, illetve most kezdtem el szedni a Bérestől az antifront cseppeket, ami ugyanúgy enyhíti a fájdalmat. Most már lassan kezd elfogyni a türelmem és az erőm is. Kezdi tönkretenni az életemet. De egyszerűen nem akarom elhinni, és teljes mértékben elszomorít, hogy a 21. században erre a betegségre nincs megoldás....