Szundi222 Creative Commons License 2014.11.03 0 0 158

Sziasztok! 

 

Ajánlom a Drozdik Ákost, nagyon jó fodrász, nagyon ügyes, azt csinálja amit mondasz, és az extrémebb kívánságoknak is eleget tesz, ráadásul nem is drága. Azt hiszem Matrixal dolgozik, csak nagyon nehéz hozzá bejutni. Viszont nagyot csalódtam a Kucsera hajszalonban. Kétszer is. Régebben oda jártam, gondoltam kipróbálom, mert jókat olvastam róla, de nem tetszett a szín amit ott kaptam és váltottam. Aztán mivel a fodrászom külföldre ment, visszatértem és konzekvens módon jártam hozzájuk megint, név szerint az Ildikóhoz. Megbántam. A végén már abszolút nem az én elképzeléseim szerint csinálta a hajam, és állandó jelleggel átpasszolt mosásra-szárításra másnak. Nem tudom ki, hogy van vele, de én nem szeretem, hogy minimum 3 ember is "átmegy" a fejemen, míg elkészül. Egyébként azon  kívül, hogy az Ildikó úgy néz ki mint egy fiú, még erősen udvariatlan is. Nekem akkor telt be a pohár mikor már sokadszorra ültem náluk és tulajdonképp a kutya rám sem hederített, a mellettem ülő kis csajnak egyszer csak nagy örömmel hozza oda a kedvezmény kártyát az egyik fodrász srác, ami mint kiderült már egy jó ideje van náluk, és bizonyos mennyiségű alkalom után nagy kedvezménnyel vehető igénybe a szolgáltatásuk. Ezt is csak fél füllel hallottam persze....több mint egy éve jártam akkor már hozzájuk, és érdekes módon ezt nekem senki meg sem említette, egyszer sem... Szóval nálam a soha többet kategória....

Ezenkívül ajánlom még a Buda Gyöngyében a Delux hajszalonban a Gigi.-t. Mesterfodrász és ez a munkáján is látszik, na meg persze az árain is, bár mondjuk olyan sokkal nem is drágább a fentebb említett fodrászatnál...