HajraMTKhajra Creative Commons License 2014.11.02 0 0 10683

OFF

Nincs semmi gond azzal, amit az otthoni dolgokrol irtal, en is hasonlo dolgok miatt hoztam el a csaladomat, igaz, mar 6 eve...

Akkor meeg az elozo csurhe (igen, csurhe) teljesitett jobban, a mostani meg befizetett mindenkit egy idoutazasra...irany az 50-es evek...

 

A legnagyobb baj az, hogy a Svedorszagi Magyarok jubileumi megemlekezesen (amit pont kis varoskamban, Bromollaban tartottak meg, es igy nagy oromomre ott tudtam lenni) a vezeto percekig meltatta a mostani csurhet, es marhan orult a rohejes szavazati joganak...sajnos ott kellett hagynom az egeszet...nem vartam meg az utemes tapsot...

 

Nagyon remelem, hogy csak egyszeru tajekozatlansag az oka annak, hogy barki ertelmes, a hazajat kicsit is felto magyar ember szoba all barmely magyar part koztorvenyes bunozojevel...

 

 

Penteken volt szerencsem megnezni a S.Ö.R. cimu eloadast, amiben Kaloi Molnar Peter epp a neve eredeterol magyarazott, miszerint "volt ilyen nevu orszaggyulesi kepviselo koztorvenyes bunozo...ooo, orszaggyulesi kepviselo VESSZO koztorvenyes bunozo"...:D:D:D

 

Jaa, es megegy...a Portugal cimu darabban egy magyar falucska kocsmajaban kerdezi valaki, hogy most mi van? Nepi demokracia, vagy mi? Tobben raszolnak: demokracia, csak igy siman...nep nelkul...

Előzmény: Lecsó bá (10678)