ZsuR Creative Commons License 2014.11.02 0 0 92875

Jajj ne is mondd... nekem is jo lenne - illetve, jo lenne egy bizonyos elrendezesben.  Nalam is a pince a megoldas - es en sem szeretek maszkalni a lepcson allandoan.  Ott a masodik huto - Papus epitett egy szekrenyt, ott tartom azokat az edenyeket amiket ritkan hasznalok vagy sajnalom kidobni oket... (egyszer pedig...).  No meg ott vannak a nagyobb csomagolasu elelmiszerek... nem szeretek sokat jarni bolba vasarolni...

 

A konyham kicsike, es se nagyobb huto, se tobb szekeny nem fer el.  A butor... nem veszek ujat... amig nem torik el, nem javitunk! :)).  Igaz, papus tett bele kihuzhato fiokokat, meg egyik-masik helyre meg szekrenyt, meg csinalt a family roomba egy beepitett szekrenyt - ami a garazsbol vett el helyet. Ott tartok sokmindent ami meg kell a boldog suteshes fozeshez - talalo edenyeket felul, tepsiket alul... szep mely, kihuzhato fiokokban.

 

Igazan egy ilyen kellene - mint Ina Gartennek volt a regi hazaban.  Jajj de tetszett az a konyha nekem!  No meg az egesz haz... igaz, szeretem az o izleset, etelben, berendezesben egyarant.

Az o kamraja... jajj de jo lenne... itt az alaprajza:

 

Amikor vacsora vendegeim vannak, szeretek mindent az asztalra tenni - nem pedig bufe stilusban, felallni, es a talalo szekrenyrol venni - es nem az etterem stilusu talalast... szoval az asztala nalam szelesebb lenne, de nagyon szeretnek egy ilyen asztallapot... 

 

Igazibol o inspiralt a fuszernoveny ultetesre is!  Es mennyire orulok neki, milyen jo, es szep a sok illatos finomsag karnyujtasnyira!

Előzmény: islamorada (92869)