giornalista Creative Commons License 2014.10.31 0 0 88550

egy picit mintha fordítva ülnéd meg ezt a lovat.

 

ilyen alapon sose álljon be csereként Wilson, ha a padon ott van mondjuk Falcao? 4-0-nál se, a 70. percben?

 

kellenek a játékpercek Januzajnak, hogy kiderüljön, mekkora ígéret valójában, és hogy mit tud kihozni magából. értem én, hogy játsszon a jobb, de azért egy összetettebb dolog ennél. egy rakás kivétel van, és a Januzaj kontra Nani az én véleményem szerint már bőven ez a kategória.

 

sokan írták már: Nani kibaszottul régóta itt van nálunk. volt egy zseniális periódusa, másfél év (én ennyiként tartom számon), de azon kívül többször frusztrált, mint nem.

 

hogy jobb-e, mint Valencia, nem kérdés. de ott is ott van azért, hogy bár technikásabb, ügyesebb, veszélyesebb Nani, Valencia mégis fegyelmezettebb (általában), tehát neki is vannak olyan tulajdonságai, amelyek Nani elé helyezhetik időről időre.

 

kaphatott volna több lehetőséget, de azért ne tegyük egy kategóriába mondjuk Kagawával, aki vagy sérült volt, vagy a posztján kívül játszott, és valóban nem kapott elég lehetőséget arra, hogy bizonyítson. Mata a másik, csak nála állandó problémák látszanak akkor is, ha a posztján játszik.

Előzmény: Netuddki_m (88544)