rdzsofi Creative Commons License 2014.10.29 0 0 7069

Sziasztok!

 

Van 1 seat ibiza 1.4pdtdi m 2005s 160e km-el.Reggel ültem be szépen beindult,és mivel hidegebb reggel volt 0-5 fok között hagytam ketyegni 1 10 percet míg elkészültem.10 perc leteltével beültem a kocsiba,Servo visszajelző (elnézést ha nem ez a rendes neveket használom) már világított.Itt már sejtettem hogy lehet némi gond probléma.Leállítottam,majd se kép se hang aksi 0n.Várható volt igazából,de jobb ötletem nem volt mivel a kormányt elég nehéz lett volna tekerni ezért inkább másúton módon mentem tovább.Délután kíváncsiság képpen megpróbáltam beinditani és tökéletesen indult,de ahogy bekapcsoltam a rádiót azzal a lendülettel megjelent a servo visszajelző viszont elkezdett villogni a légzsák jelző is.Itt feltettem az aksit tölteni egy 20 30 percre,aztán ment szépen rendben minden.beálltam a garázsba,rámértem a pozitiv és a negatív sarura és 9 voltot mutatot,ami elég szegényesnek tűnt.Adott már 2 probléma.Én személy szerint a generátorra tippelek,de miért villog a légzsák visszajelző?

 

És hogy teljes legyen az öröm épp aznap akartam vinni 1 szerelőhöz h nézzünk rá a computerre,mert 1x villogott az ízittás jelző indulás után is viszont,másnapra teljesen megszűnt ez a probléma,de előfordult hogy ha mondjuk 5sbe olyan 2500s fordulat felé jártam 1x csak megtorpant és elkezdett csökkeni az ereje,ami 1 leállítás elinditás teljesen megoldott.És fura szaga van ha a kipufogó füstnek,de nincs színe és nem is füstöl jobban mint eddig.

 

Szóval 5 problémám is összegyűlt arra a szent napra amikor szervízbe szerettem volna menni.

 

Elnézést a sok kérdésért,igazából tapasztalatlan vok autószerelés terén,első autóm és kicsit aggódom. 

 

Válaszokat előre is köszönöm.

 

Üdv:

Dzsofi