Törölt nick Creative Commons License 2014.10.29 0 0 96832

A Geoline-ról megoszlanak a vélemények. Van aki szerint nem jó mert törik, a többség szerint pedig simán ronda. Nálunk a gyerekek nyúzzák, belerúgnak sőt rálépnek néha játék közben, de mindössze egyetlen törött elemünk van és azt is én törtem el :) A saját tapasztalataim alapján csak javasolni tudom, mert egyszerű, jó az áram kontakt, ha ráteszed a gumi bizbaszokat az aljára akkor nem lesz hangos sem. Ha nálunk bírja akkor bárhol bírnia kell. A padlót bármilyen tisztán is tartod akkor is van rajta minimális por, szösz, ha napi szinten mosod fel, akkor is, a mozdonyok hajtása pedig direkt ennek begyűjtésére lett kitalálva. A töltéses pályával egy picit nehezítesz a dolgon, hogy ne szedjen fel annyi mindent a jármű. Tisztítani így is kell majd, de messze nem annyit, mint egy sima pályánál.

 

Ha továbblépnél majd a vasútmodellezésben akkor a töltésben elrejthető a váltó állítómű dekóderrel - ami nem olcsó de ha nem tervezel csak 2-3 váltót akkor kibírható, sőt, még egy-egy jelzőt is le tudsz telepíteni mellé (Viessmann hobbi) és bekötheted működőre, a vezetékeket elhúzva a pálya alatt. Ha meguntad bármikor eladható a börze topicon. Egy kör 10 körül szokott lenni belőle.

Előzmény: teveful (96831)