Soká Creative Commons License 2014.10.29 0 0 80152

"A fétis árai nagyon el vannak szállva. "

 

Repítő, ez volt a kérdés? Valaki azt kérte, hogy mondjunk olyan helyet, ahol megtekinthető több gép is egyszerre. Alig akad egy 2miliós városban ilyen hely, és ennek éppen az a szemlélet az oka, amit itt alább is mindenki képvisel. Nem akarom én védeni a Fétist, de ha mindenki GPS módjára gondolkodna, akkor nem is lennének másféle üzletek csak webáruházak. Nulla ismerkedési lehetőség, nulla szakértelem, csak annyi, ami egy webáruházas szoftver működtetéséhez kell, a többit meg intézik a csomagszállítók.

Nekem nem az a bajom, hogy nem a Fétisnél vásároltok (én is csak az éppen tegnap emlegetett Makita rezgőt vettem ott) hanem, hogy csodálkoztok azon, hogy az, aki fenntart egy ezer négyzetméteres csarnokot azért, hogy be tudja mutatni a gépeit, az drágábban árul, mint aki otthon a konyhaasztalról működteti a webes rendelését. Nem titok, én is úgy vettem meg a Metabo asztali körfűrészemet, hogy éppen a Fétisnél kaptam kedvet hozzá, mert meg tudtam tapogatni, nézegetni. Szóval, az ilyen cégeknek én elnézem azt, hogy drágábbak. Ennél sokkal jobban zavar, hogy bizonyos webáruházak nem abban versenyeznek, hogy ki az olcsóbb, hanem, hogy ki tud több tájékozatlan, félrevezethető embert lenyúlni.

Előzmény: Törölt nick (80144)