Dr.Ssssné Creative Commons License 2014.10.28 0 0 3305

Október 1-én volt a jobb lábamon /Wilson/bütyökműtétem a balon a 2. lábujj /Hohmann szerinti/kalapácsujj-korrekció. A műtét után 1 hét  múlva kötéscsere, majd két hét után varratszedés volt. November 14-én megyek kontroll-vizsgálatra, ami előtt röntgenfelvételt kell készíttetnem. A műtét és az utána következő időszak elviselhető. Tulajdonképpen az első nap és éjszaka volt nagyon kellemetlen. A műtét utáni naptól otthon lábadoztam. Sokat segített a Podo-Med tehermentesítő cipő, mert védte a "bütyök-műtött"lábamat és a járásban is óriási segítséget nyújtott. A bal láb sebe nem okozott különösebb gondot, mindössze annyit, hogy a sarkamon kellet járni jó pár hétig.

A sebeim rendben vannak mindkét lábamon, bár még kicsit dagadtak, különösen a jobb lábam...A cipőt hamarosan eladásra kínálom kb. 1-2 hét múlva, mert szerencsére jól boldogulok nélküle is, azután. A csavart az orvosom szerint kb fél év múlva szedi ki, kicsit tartok tőle, hogy megint felvágja a lábam, és megint várni kell a sebgyógyulást a hideg téli időben.