arvaiz69 Creative Commons License 2014.10.28 0 0 80126

Szia! 

Attól, hogy műanyagvázra építették a gépet szerintem nem kell félni! Abból próbálok kiindulni, hogy a nagy márkák  gépei, mint pl. Bosch GTS10, Metabó TS250, Makita MLT100, AEG TS250K ezek mind műanyagvázra építették a gépet! Senkitől nem hallani panaszt rá! Sőt én inkább úgy látom, hogy a nagy és klasszisokkal jobb minőségű gépek építik műanyagvázra a gépeiket. Míg a gyengébb minőségű Workzone, Güde, Einhell, Hyundai gépek lemezvázra építik gépeiket! Szerintem ez azért van így, mert a nagyobb márkák a jobb minőség, strapabíróság miatt a műanyagot használják fel a vázszerkezethez, míg a gyengébb minőséget képviselő márkák megelégednek a lemezvázzal!

 

Amit én az OBI-ban láttam Bosch PTS10 gépet, az teljesen csupaszon volt kirakva a polcra, így nem tudtam megnézni sem a párhuzamvezetőjét, sem pedig a derékszög állítóját! Egyébként  a derékszögállítót valamiért nem készítik soha kotyogás mentesre. Nem tudom miért van ez így, de ezt már én is több gépemnél is megtapasztaltam! A párhuzamvezető viszont akkor tökéletes, ha megszorított állapotban nem mozdul el semmilyen irányba sem.

Üdv.: Zoli 

 

Előzmény: torony78 (80091)