Lecsó bá Creative Commons License 2014.10.27 0 0 10667

Pk? Kíváncsivá tettél mi az? Azt gyanítom, hogy összefügg némi rasszizmussal... A politikára visszatérve az egyik svéd tanárnőnk azt mondta: amikor a svédeknek nagyon szar lesz, az még mindig jó a magyaroknak. A kórház osztályvezetője (ahol látogatást tettünk) egyébként nagyon nyíltan elmondta, hogy az egyik orvosuk kiégés miatt hagyta el a kórházat, de megnyugtatott minket, hogy ez még magyarokkal nem fordult elő... Az egyik legnagyobb dolog mégis az, hogy nyáron az orvosoknak kötelező a 4! hét szabadságot kivenni megszakítás nélkül nehogy kiégjenek. Én itthon ha két hét szabit kértem a főnökömtől már húzta száját... ...igaz nem is vagyok orvos... A különbség a svéd király és a magyar király között, hogy az egyiket szívesen látják világszerte a másikat csak az oroszoknál ugyanis most Putyin bácsival haverkodunk miközben az egész unió elfordul tőle. Lehet hogy jó a kapitalizmus is, lehet hogy jó a demokrácia nem tudom. Egyszer kipróbálnám milyen lehet...? Ti valószínűleg jobban láttok kívülről pár dolgot de mi most azt érezzük menni kell amíg le nem zárják a határokat. Nem akartam keseregni ez most véletlenül kicsúszott elnézést. Jóccakát!