Schnitt Creative Commons License 2014.10.26 0 0 79983

Köszönöm a sok választ, elnézést, hogy csak most reagálok, napközben nem voltam netközelben.
Egyben reagálok mindenkinek, hogy ne legyen flood belőle, bár így meg hosszú lesz.


Paco155 79923
Igazából nem vagyok biztos a 264-ben, az volt az eredeti elképzelés, hogy az oldalfalakat egyenként rögzítem a falhoz az élüknél, aztán a faltól távolabbi éleket összekötöm 7 cm magas lécekkel, és fent is hasonlóképpen, majd bepolcozom, ami a végső stabilitást megadja.
Mivel ez egy faltól-falig szekrénynek készül, akkor lesz a legstabilabb, a a polcok kitámasztják keresztben az egészet.
Az alsó lábrész ötlete egyébként tetszik, így lenne egy síkban legyártott alap, amit kiszinteznék a padlón, így tutira vízszintről indítanám a függőleges lapokat.

409 79934
A szekrény egy beugróban lesz, igazából az ajtók fognak csak látszani, mogöttük van némi játékterem a falakhoz képest.

Zolakol 79935
Összerakott elemeket nem állítgatnék, állítva raknám össze a helyén.
A hátsó fal aktív tartórésze lesz a szekrénynek, úgy alakítottam, hogy nem lesz külön hátfala, a falhoz rögzítek mindent.


Barnamedvébb 79936
A tervezett szekrény helyén most is egy elég magas szekrénysor van, csak már elég rozoga, és a helykihasználhatósága is siralmas, ami kis lakásban nem előny.
Az új ráadásul világosabb lesz, ami jót tesz a térérzékelésnek.

megadex 79937
Köszi a csapolási tippet, egyelőre hajlok Paco155 javaslatára az "alapozással" kapcsolatban.
De máshol biztosan fogom alkalmazni.

EPP__ 79942
Dekorspan-ékat megkeresem, köszönöm!
Az nem gond, ha egész táblát adnak, ha segítenek a szabászatban.
Legalább a vágás tuti lenne.
Ha a másik telefonszám eszedbe jutna esetleg, azt is megköszönném szépen, hátha ők lesznek a befutók.

pali923 79945 79946
Az összeállítás a helyén lesz, onnét többet senki nem tolja sehova.
A győri cég nekem messze lenne, de köszönöm a tippet.

EPP__ 79952
Tegnap voltam bauhausban, ott láttam 18 mm-es táblásított tölgyet, ha jól emlékszem, 2500x600 és 17000Ft körül, de erre nem esküszöm meg.

Paco155 79978
Most éppen az előző javaslatodon agyalok, egyre jobban tetszik :)