arvaiz69 Creative Commons License 2014.10.23 0 0 79777

Sziasztok!

Van egy nagyon öreg Extol Premium 18 Voltos akkumulátoros csavarhúzógépem. Az egyik akkumulátora már évekkel ezelőtt tönkrement. Utána érdeklődtem, egy új akkumulátor 18.000 Ft-ba kerül. Mivel sokallom az árát ezért nem pótoltam, hanem a másikat használom. Pár hónappal ezelőtt észrevettem, hogy a frissen feltöltött akkumulátor a következő napra lemerül. Tegnap megint kellett volna a csavarhúzógép, de le volt merülve, ezért a töltőre raktam. Este levettem töltőről, de már nem használtam, mert másként alakultak a dolgaim. Ma használni akartam a gépet, de az akkumulátorban alig volt élet. Már azt gondoltam, hogy muszáj leszek új akkumulátort venni, de ahogy piszkálgattam a gépet egyszer csak erőre kapott. Kicsit feljebbtoltam az akkumulátort és így rendesen érintkezett a géppel, és már tudtam is használni. De mihelyt elengedtem az akkumulátort, máris csak nyöszörgött. Hirtelen azt találtam ki, hogy az akkumulátort jó szorosan hozzá szigetelőszalagozom a géphez. Meg is tettem, és így tökéletesen tudom újra használni a gépet. Remélem, így még azért sokáig tudom használni.  Nagyon szeretem ezt a gépet, mert nagyon masszív és erős szerkezet. Különösen jó ötletnek tartom a gépre felszerelt mágnest , ami azt a célt szolgálja, hogy munka közben több csavart is rárakhatok és azok nem esnek le akárhogy is forgatom a gépet.

Üdv.: Zoli