gertam Creative Commons License 2014.10.23 0 0 413118

PANTOGRÁFOSAT!

 

KÖSZÖNÖM!!!!

NAGYON KÖSZÖNÖM!!!

 

Eleddig már 2 táskám kiválóan megtanult nélkülem – ÖNÁLLÓAN(!) - utazni! Október 6-án a „Budmil” válltáskám Győrben úgy gondolta, hogy nem száll le velem a 916 RÁBA-SOPRONI KÖZGÁZ IC-ről, hanem egy kicsit tovább utazik Csorna felé. Még le is fényképeztem az állomásról kijáró IC-t,

 

 

amikor kiderült, hogy a hőn szeretett táskám a vonaton maradt benne az összes iratommal, pénzemmel, bankkártyámmal, hangrögzítő masinámmal…..   Irány a forgalmi, ahol készségesen segítenek, telefon ahova csak lehet(!), majd nemsokára egy visszahívás, hogy a vjv-nél van és 19:09-re egy lájtos csornai átszállással -  Győrbe érkezik.  Egy fillér nincs nálam, de  még a WC-s néni is megszán, mert hitelbe …

 

 

Kedves vasutas kollégák!  

 

Hálásan köszönöm az október 6-i IC 916 és a 991 vonat „mávos-gyeseves” jegyvizsgálóinak, és a **megtalálom a budmilt** projekt minden résztvevőjének, hogy aznap Győrben mindent visszakaptam hiánytalanul!   Van egy jó hírem is: Több ekkora méretű elhagyható táskám nincs. Emlékként itt van a szombathelyi kaland is, tanulságos.  

 

PS.:

Az előző táskakaland:

gertam 2011. nov. 15.   Hozzászólás: 379165

 

Üdv

 

-gertam-