neomedia Creative Commons License 2014.10.22 0 0 352

Szallas

 

Batumi - Hotel Verona

2 ejszaka volt 120 Lari, az elso napra egyeztettem veluk early check in-t, hajnali 3-kor nev gond nelkul odaadtak a szobat, a hagyomanyos magyar-gruz baratsag jegyeben termeszetes nem kellett erte fizetni, tehat 3 alvas volt 120 Lari

Indulaskor delelott kicsekkoltunk, ez annyi volt, hogy odaadtam a penzt, ott hagytuk a csomagokat
Este 7-re visszamentunk, kozos wc nincs, ezert hasznaltuk a ex-szobankat, gondolkoztam egy zuhanyzason is, de aztan rajottem, hogy a pofatlansagnak is van hatara

Teljesen jo arcok a recepciosok, a szemkozti boltban basztak egesz nap a rezet, ejjel meg veres szemmel interneteztek
Non stop a hely, valaki mindig ucsorog a pultnal, valamennyit beszelnek angolul, sajat mobiljukrol siman inteztek a buszjegyet
Penzen kivul semmilyen papirt nem kertek/adtak a foglalasrol, en kedvelem ezt az ugymenetet

A szoba teljesen jo volt, wifi, huto, TV, FUTES, furdoszoba kivalo
Szomszed templomban idonkent harangoznak, ez nem zavart
Egy NEGATIVUM lehet, a szoba kicsit dohos, erdekes modon csak belepeskor zavart, megszoktam vagy egyre igenytelenebb vagyok (ennel lenyegesen rosszabbakban is aludtunk mar)

Abszolut kozponti a fekvese, 20m-en belul bolt, reggelizo hely, 100m-en belul kurva sok bolt es a Shemoikhede Genatsvale, ami szerintem teljesen jo hely, nem turista lehuzos, tele helyiekkel, minket valami miatt a szemelyzet is megkedvelt

Szoval, aki Batumiban hasonlot keres, annak ajanlom