foveon Creative Commons License 2014.10.22 0 0 54766

mesterek tanacsart jarulok ide. volt egy cucc amit egy nemet elado nemetorszagi postazassal hirdetett meg. elotte megkerdeztem postazza e ide, meg is irta, meg azt is hogy mennyi lenne (16eur). megnyertem a cuccot. viszont egybol fizetni nem tudtam mert kiirta hogy nincs az adott orszagra ervenyes postazasi cimem (vagy vegyem fel a kapcsolatot az eladoval, link). az is latszik hogy amig meg nem adok egy nemet cimet addig szurke a pp gomb.

namarmost irtam az eladonak (a megadott linken at) hogy kuldjon egy total szamlat az en cimemre. de ahogy lattam a visszaigazolasbol a level mar onmagaban osszetette a szovegezest nemetul (mellekelve a cimemet is) szoval nem nagy vaszizdasz (minden esetre angolul is megirtam hozza).

ez volt tegnap reggel. azota se valaszolt semmit. pedig az elozo levelemre gyorsan irt. nem tom mitevo legyek, mert nekem kicsit gyanus hogy nem tetszik neki a vegso ar.

igazabol nem tragedia ha megsem adja ide (bar nem tul etikus), de nem szeretnek ugy jarni hogy bevag egy negat a nem fizetesert...