NagyonI Creative Commons License 2014.10.22 0 0 116876

Ittvej nem tud szobabiciklit javítani. Ha Ittem sokáig dolgozik, az ő meg az én felelősségem a gyerekek. Ő hiűozza a vitaminokat, most a héten  pedig a leanderjeimet fogja a pincébe vonszolni. Látástól mikulásig lót. fut. Ittem fog segíteni a kutyus szegecseinek fertőtlenítésében. Naponta fog kelleni megtisztítani. Ittem visz minket a műtétre. Ittem kapja föl a kutyát, s viszi föl a lépcsőn.Mindenkinek van ezer500 dolga, de Ittemnek (ld. alább).

Nincs jókedvem mostanság. Félek az előttem álló hetektől. Talán a jövő héten a Kistótól is elindulnak néhány napra... És jön a novemberi temetőjárás., de egyelőre még nem tudom, hogy.....Ittem felajánlotta, hogy 2 napra ideköltözik, de végleg az operáció után döntünk.

 

A videó a kutyusokról (Pirike!!) nem mostani,.,. kb. 2 éves már. Tehát nem videózás közben történt a baleset.

 

Most meg Herda ..........-tat. Hogy menjek már... Jó. De mi legyen az ebéd????Nekem mélyhűtős töltött paprika, de azt Kisittek nem... Pizza? De milyen??? Már megint rántott hús???

 

Ezer a töprenkedni valóm... 

Előzmény: Boszorka (116875)