csilidalma Creative Commons License 2014.10.21 0 0 136851
Teljesen igazad van én egy autótulajdonos vagyok és nem egy szerelő.
Nem gondoltam, hogy megoldódik a hiba csak úgy, hogy beszélünk róla itt a fórumon.
Elsősorban a Mini fórumon írtam és onnan vártam visszajelzéseket, hátha találkozott valaki hasonló hibajelenséggel.
Kaptam is ötleteket és építő kritikát, de nem arról szólt az sem, hogy halálra dicsérjük egymás autóit és a márkát. Tudjuk, hogy vannak típushibák ennél a márkánál is és ez sem tökéletes brand. Nem hiszek abban, hogy vannak olyan márkák, amiknek soha semmilyen bajuk nincs.
Nem tudom hogy mi lett mérve és nem tudom, hogy a paraméter környezet milyen a hiba előfordulásakor, de mint már említettem nem értek hozzá nagyon és nem ez a munkám.
Inkább csak közvetíteni szerettem volna a szerelők között, hátha segíteni tudok így a saját autóm javításában.
Viszont amikor ide bemásoltam ugyanazt a szöveget, akkor nem éreztem azt, hogy segíteni akarnak a hozzászólásokkal, hanem inkább fikázni.
Egy normális szövegre ezek voltak a reakciók(és ez már nem a Novoth Tibinek szól):

"szerintem ne számíts hosszú élettartamra"
"kigyulladt a motorlámpa, ez nem szép tőle"
"ne oltsd már le egyből.... 100 km-t biztos elgurul, kisebb nagyobb ráköltésekkel"

Erre én csak annyit írtam, hogy "köszi a pozitív hozzászólásokat". Erre azt gondolom, hogy semmi tahóság és surmóság nem volt részemről.

Talán így, ahogy a Novoth Tibi reagált többször is így lehet kultúráltan kommunikálni.

Köszi

Előzmény: novothauto (136847)