bnorci71 Creative Commons License 2014.10.17 0 0 43498

A legolcsóbb 2006-os autóknál simán lehet jobb a 2003-as autók krémje - ugyanannyiért

 

linkelj légyszíves

 

az ár nem mindig tükrözi a valóságot

mint tegnap is írtam 2011-be több volt az autóba mint amivel most hírdetikés vol olyan év hogy 100eKm szaladt....

a korosztályának árkategóriájában pedig 200e-el olcsóbb mint a legdrágább és 500e-el drágább mint a legolcsóbb motor felszereltség egyéb most nem vettem figyelembe csak a tipust évjáratot

 

 

(Volt egy fiatal, 2.2 dCi Laguna Grandtour-om, amit elloptak. A biztosító sosem fizet másnap, de nekem már másnap kellett egy autó. A legolcsóbbak között találtam egy Lagunát, borzasztó sok kilométerrel. Pár kilométerre volt csak tőlem, felültem a bringámra és átmentem megnézni. Egy repülőgép-mérnök autója volt, akinek a lakása tele volt gyönyörűséges mechanikus repülőgép alkatrészekkel, mint dísztárgyakkal. Nagy szeretettel beszélt az autóról, elővette a kockás papíron vezetett karbantartási naplóját. Persze már autóval mentem haza, utána még egy évig használtam, és ez alatt konkrétan költségmentes volt az autó. Amikor eladtam, arányaiban már csak nagyon keveset buktam rajta.)

 

van ilyen is, meg ellentéte is rengeteg

Előzmény: stevie-13 (43494)