wanbo Creative Commons License 2014.10.17 0 0 5411

Helló! Mi január 27-től február 5-ig leszünk Indonéziában, ebből 6 éjszaka Bali, 3 éjszaka Gili Trawangan a terv. Ez egy hosszabb út része, és Kuala Lumpurt igazából csak átszállásra haasználjuk, ott körbenézni nem nagyon fogunk (néha lesz fél - 1 napunk, akkor majd körbenézünk, de én már voltam, és szerintem sem nagy szám.) Ha még nem voltál, akkor érdemes 1-2 napra körbenézni, de szerintem érdemesebb a szűkös időt (márha szűkös) valahol máshol eltölteni, pl. Balin. Ami Balit illeti, magam tervezem, próbálom olcsón kihozni, épp ezért Kután fogunk megszállni, de az öt teljes napból minimum két napot a sziget körbejárására szánunk (néhány napja bemásoltam ide a helyeket, amiket eddig kinéztem). Amúgy fiatalok vagyunk, szóval Kuta ebből a szempontból sem "gond", (tudom, hogy sokaknak nem tetszik Kuta.) A maradék napokra amúgy ilyen tervek vannak: szeretném kipróbálni a szörföt, erre Kuta tökéletes. E mellett talán egy nap rafting Ubud mellett, és kb. el is ment az idő, szóval valami ilyesmi a terv, aztán meglátjuk mi sül ki belőle :) Idegenvezetőnk nem lesz, a két napra sofőrt szerzünk majd kocsival és megyünk a mi tervünk szerint, és meglátjuk mi fér bele. 

Előzmény: patpin (5407)