GPS Creative Commons License 2014.10.16 0 0 79228

 

"Nekem is le volt csempézve a fal, úgy hogy a csempe a pult szintje alá érjen kicsit. viszont a görbe fal görbére van csempézve,"

 

Ez azért furcsa nekem. Én is alácsempéztem a pultnak úgy 15 centinyit a szintje alá - egész a felső akasztós-szekrény alsó szintjéig.

Nálam is rohadt görbe volt a fal, sőt, a derékszög a sarokban is csak 88,5° volt.

 

De hát "ott voltam", amikor a csempézést csináltam , vonalzót-derékszőget sőt vízmértéket is használtam - így a csempézett felületem sík és a sarokban derékszögű is lett. Az alatta lévő girbe.gurba faltól függetlenül.

 

Én nem mondom, kicsit macerás volt, mert a leg-kiállóbb részt vettem nullának, a többit meg aládolgoztam.

Ennek folytán (pl. a sarokban) már 2...2,5 centinyi anyagot kért a csempe alá hogy kijöjjön a derékszög a másik fallal.

Ide már nem is csak ragasztót raktam, hanem régebbi járólapokat is bedolgoztam a csempék alá, hogy annyival is kevesebb ragasztót használjak.

 

De mire kész lett és odatoltam a derékszögű bútort - hát elégedetten tapasztaltam, hogy szinte gyufaszál se fért be sehova a csempe és a bútor közé :-)))

.

Előzmény: halaloszto (79219)