Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 45709

Szerintem is eléggé átlag alatti hely az úrkúti, mind kiszolgálás, mind választék tekintetében, az is előfordult már hogy törzsvendég túrázót molesztált (bélyegzőhelyek fóruma alapján), bár erről az egység nem annyira tehet, de rossz hírét kelti. Viszont a melegszendvics (ha sikerül kikérni) finom.

 

Nekem két olyan helyen volt pozitív tapasztalatom amelyeknek rosszabb a híre:

A mátraverebélyi kocsmában, ahol egy negyedórás beszélgetés után a kocsmáros a saját céges bélyegzőjét adta oda, mert a kéktúrás nem volt éppen ott (szándékosan írtam így, mert nem tűnt el, de ez egy másik történet...) 

és közben elmondta hogy NEKI milyen negatív tapasztalatai voltak már kéktúrázókkal.

És a hollókői Szabó kocsmában, ahol szintén jót beszélgettem több alkalommal is a csapossal és a vendégekkel, itt is meséltek hasonlókat mint Mátraverebélyen. 

Egyébként a tapasztalatok valóban szubjektívek és nagyon függnek az alkalomtól is.

 

Vilma néninél Makkoshotykán mi is meglepődtünk, de nem azért mert valami gond lett volna, inkább az volt a meglepődés oka hogy a hölgy mennyire tisztában van a média, a reklám, és a piár fontosságával...:-))

Bővebben majd elmeséli Tavaszi Széll, ha valakit érdekel.:-)

Előzmény: Pulmy (45705)