poolbig Creative Commons License 2014.10.15 0 0 541

Hali!

Nos, a jelenség megtekintéséhez nem szükséges a CD kép feltöltése, elég ha ide kattintasz: http://www.teamviewer.com/hu/download/windows.aspx és a megnyíló Chrome-ban megpróbálod mondjuk (TeamviewerQuickSupport) a TeamViewerQS_hu-ckq.exe-t futtani, nem lementeni előtte és utána futtatni, hanem közvetlenül a böngésző adja át az API Shell-nek (szóval Windows 7) a programot futtatásra. Jó persze tudom, hogy előtte lehet, hogy letölti a böngésző a programot a cache-be, vagy valamelyik temp könyvtárába, de akkor is. Ha ugyanez megtörténik egy CD-ről futtatásnál, akkor az elinduló program a saját CD-n található mappájából indulva megtalálja a kis fájljait és rendesen elkezd futni. De gyorsan összedobok egy ilyen CD image-t (valami free portable programmal) és feltöltöm amint lehet, az eredeti CD image-t sajnos adatvédelmi okokból nem tehetem közzé.

Egyébként persze ha én csinálnám ezeket a CD-ket, akkor nem szórakoznék egy html oldalra rakott exe-t futtató gomb gányolásával, de sajnos nem én találtam ezt ki, nekünk használnunk kell ezeket a CD-ket, és a Chrome ebben sajnos nem segít (eddig). :)

Üdv!

Előzmény: pimre (540)