Fejleszt Creative Commons License 2014.10.14 0 0 26930

Oké, csak ha csökkentitek majd esetleg a 6-os járatokat 25%-kal, akkor az 1:1 arány miatt a 3-st is csökkenteni kell, azzal viszont jelentősen romlik a környék elérhetősége, mivel annak semmi köze sincs a 70-es járatcsaládhoz.

 

Nem Enviro vagyok, volt hogy vitatkoztam is vele, keresd vissza. Bár lehet, hogy magammal vitatkoztam? :D

 

Mislennyel nem támadlak, csupán megjegyeztem hogy fejleszteni kéne, és jobb lenne.

 

A 31-est te is támadtad, vagy viszont akkor gyenge volták kiállni mellette, mert emlékszem, hogy te is leszóltál érte. Vagy abban az időszakban volt a benyalunk a Tükének szakasz? Ha igen, akkor megbocsájtható. :D

 

Egyértelműen a növelés mellett vagyok, ésszerű módon. Hagyománynak nincs helye a közlekedésben, ésszerűsíteni és fejleszteni kell, hogy minél jobb legyen. Ha ennek a hagyomány az útjában áll, le kell dönteni. (Azért mondom a csökkentést, mert nyilván való, csak úgy lehet növelni sajnos manapság, ha valahonnan elveszel, mert az többlet a városvezetés szerint.)

 

Én lennék a legboldogabb, ha mindenhol növelni lehetne a járatszámot, mert egyértelmű, hogy az utasszám is növekedne.

 

Ha van terv a 41-42-re, akkor bocsájtsd vitára.

Előzmény: Törölt nick (26924)