ElGreen Creative Commons License 2014.10.13 0 0 32751

Szép Napot mindenkinek,

 

Eladó a lenti linken látható képeken szereplő KENWOOD TH-F7E készülék szivargyújtóval, hálózati töltővel (UK és EU), angol nyelvű használatival dobozában.

A DOBOZ TELJES TARTALMA:

1db Kenwood TH-F7E rádió

1db gyári lipo aksi

1db gyári fém övcsipest

1db gyári antenna

1db csuklópánt

1db nem gyári kézi mikrofon

1db Kenwood KLF-3 szivargyújtó

1db Kenwood UK dugaljzatú hálózati töltő

1db UK-EU átalakító a töltőhöz

1db használati utasítás

gari papírok (bár ezzel aszem' sokra senki sem megy)

LEÍRÁS:

A termék nem meglepő módon UK-ból használtan vásárolt készülék. rendelkezik UK eu dugasz átalakítóval

Eladásának oka, hogy gyermek születik és a hobbikból kissé vissza kell venni. Mindemellett inkább a D72 illetve Icom irányában érdeklődök. De ez a jövő kérdése.

PMR mellé és leginkább scannelgetésre használtam.

ÁLLAPOT, KÜLSŐ:

Mint írtam én már használtan vettem ezért nem patika állapotú, ezek a következő módon jelennek meg:

- Az alsó gombsor alja kopott (Lásd fotó)

- A készüléken vannak karcolásnyomok (Lásd fotó)

- Az antenna kajsza.

- Már a vételkor törött volt a ferritrúd az antennában. (kapott egy zsugorcsövet hogy legyen kis tartása, de nem ragasztottam)

- Az angol eladó pipázó ember volt ezért a doboznak illetve a papírnak van egy pipadohányos bukéja.

- Az akku 60%-os körüli.

- A GPSCOM-hoz bevittem ahol a TX/RX-el nem volt probléma illetve nem volt semmilyen aggodalomra okot adó felfedezés.

- Nincs hozzá progikábel, és a kínai rádiókhoz valómat használtam, amivel tökéletesen működött.

- A mikrofon csati aljzat nem sérült.

-A töltő aljzat nem hibás

- A mikrofon takaró oldal gumitakaró lejárós mivel az a kis gumibißbaß elszakadt így az csak úgy ímmel-ámmal marad fent

Mindezek mellett azt gondolom hogy ennél vannak gatyább állapotban lévő készülékek is a piacon így nem gondolom leharcoltnak.

ÁR:

60.000HuF; Amennyiben komoly a kedves érdeklődő szívesen beszélgetek vele az árról.

ELADÁS OKA:

Babakocsit kell venni és emiatt mennie kell…

HELY:

Budapest XIII. Munkanapokon előre egyeztetésnél

Budapest XXII. Esti órákban előre egyeztetéssel

Postát is vállalok, de csak előre utalással, emiatt inkább a személyes találkozást javasolnék. Jobb az úgy.

KÉPEK:

https://www.dropbox.com/sh/hdzfq3jbj6up6sd/AAD1-Qlj-or4u_yU7I5Njr4ea?dl=0

 

E-mail címem publikus.

Szépet és jót mindenkinek!