Zsurbi Creative Commons License 2014.10.11 0 0 57182

Sziasztok!

 

Pénteken, hogy hazaértem, leállítottam a motort és becsuktam az ajtót elfolyt az autóm (1998 Xsara 1.4) "magzatvize". Megnéztem hogy honnan folyt el hirtelen több deci barnás, olajos víz, 2 csövet is találtam ami nem csatlakozott a helyére. Az egyik egy vastagabb ami a motortól jön és egészen felül az ablaktörlő lapátok alatt csatlakozik, vezet be az utastérbe. Ennek a csőnek a vége ketté ágazik és 2 csonk várja az utastér felől. A másik egészen lent az anyós ülés előtt vezet ki egy kb 30 centis ~1,5cm-es gumicső, ennek nem találtam meg hová kell csatlakoznia. Emellett felfedeztem, hogy a műszerfal alatt is orrán száján csöpög a radiátor (ugye az?). Nektek volt már hasonló problémátok? Mire készítsem magam, hátsó híd csere már volt.

 

Elnézést a teljesen nem szakmai megfogalmazásért, ennek az az oka, hogy lány vagyok és mivel nem rég költöztem pestre ezért nem igazán vannak olyan ismerőseim akikhez ilyen ügyben segítségért fordulhatnék. Most hétfőn megy műszakira az autó, akkor megcsinálják rajta ezt is, de valaki nem tud ajánlani egy spec Xsara-hoz értő szerelőt aki pénztárca barát is?

 

Előre is köszönöm a válaszotokat.

 

Zsuzsi