prod82 Creative Commons License 2014.10.01 0 0 9756

Kedves sorstársaim!

 

Érdeklődnék,hogy van-e olyan,aki találkozott már a Dinasztia Wellness Kft.-vel mostanában. Múlt hét szerdán jártam náluk, egy meglévő Abbázia Club-os üdülési jogommal. Arra jutottunk a megbeszélés végére,hogy (természetesen...) el tudják adni a jelenlegi üdülési jogomat úgy,hogy átváltják egy saját üdülési jogukra,és mivel az drágább (természetesen..), ezért csak beleszámítani tudják az én jogomat,és mellé perkáljak le nekik egy millió forintot. Nagy volt a nyomás,és az eddigi évek negatív tapasztalatából származó stressz,és így (sajnos) abban maradtunk,hogy aláírtam egy lemondó nyilatkozatot,amiben annyi szerepel,hogy a saját jogomról lemondok,helyette átveszem egy náluk már tulajdonos személy jelenlegi jogát, amit majd eladnak egy harmadik személynek (kicsit piramisjátéknak tűnik). Nem fizettem,hanem egy Cofidis hiteligénylést indítottunk el velük közösen. Időközben meggondoltam magam,és ebből remélhetőleg nem lett semmi,mert nem küldtem el a Cofidisnek a munkáltatói igazolást,és a mai napon beszéltem is velük,hogy mi a hivatalos elállás módja. Segítőkészek voltak,írtam nekik elálló levelet,remélem ezzel ez a része befejezve. Viszont!! A Dinasztia Wellness Kft.-vel nem tudok kapcsolatot teremteni,pedig hívtam őket a héten már legalább négyszer.

Azért írtam le ilyen részletesen mindent, hogy hátha ezzel segítek másnak, hátha ismerős ez a helyzet. 

A kérdésem hozzátok pedig az lenne,hogy szerintetek mit lehet kihozni ebből az állapotból? Én most úgy döntöttem,hogy elállok az egész eladási dologtól a Dinasztiánál,remélem sikerül is. 

Esetleg valakinek valami pozitív tapasztalata van üdülési jog eladásával kapcsolatban? Bármilyen módon is?