S.P Creative Commons License 2014.10.01 0 0 43366

Bevittem a renault szervizbe, tegnap szedték szét. 4 lyuk van a blokk oldalán, 1 hajtókar törött, leszakította az olajszivattyút, a turbó is elszállt az olaj nélküli futástól. Most írják a renault hungáriának a méltányossági kérelmet. Nagyon kíváncsi vagyok... (Túl sok reményt nem fűzök hozzá, de ezt a kört még le akarom játszani, hogy tudjak dönteni az autó sorsa felől.)

 

Bontott motorral valahol 400 körül lenne a mutatvány, én ezt akarom a legkevésbé. Nem azért vettem tuti szervizkönyves, magyarországi, jól felszerelt autót a piaci ár felett, és nem azért vittem én is márkaszervizbe, hogy egy bontott blokkal kelljen együtt élnem.

 

Ha méltányos ajánlatot kapok, akkor mégiscsak van egy 0 km-es motor és turbó, akkor marad és használjuk még 5-6-7 évig.

 

Ha nagyon méltánytalan ajánlatot kapok, akkor először meghirdetem, mint szervizkönyves jól felszerelt "bódé". :-) Ha nem megy el normális áron, akkor Zoltánnal megcsináltatom és úgy adom el.

De ötletem sincs, hogy mit vegyek helyette. Az espace-t is néztem, de ott is vannak komoly bajok a motorokkal...

Folyamatosan nézem a 2.0 dci példányokat, de nem nagyon van választék. Mondjuk ezt is fél évig kerestem...

 

Előzmény: DAndras79 (43365)