Paintbrush95 Creative Commons License 2014.09.27 0 0 1310

Helló, sziasztok. Látom elég rég volt már bejegyzés, de azért megpróbálkozom, hátha azért van még itt valaki.

Tehát a helyzet a következő. Pár évvel ezelőtt hallottam a rádióban egy nagyon jó kis motiváló jellegű számot, amit aztán le is töltöttem. Akkoriban ronggyá hallgattam, de azóta sajnos az az MP3.player-em (és vele együtt a benne lévő memcard is) eltűnt. Azóta egyszerűen nem tudom megtalálni ezt a zenét. Sajnos se az előadóra nem emlékszem, se a szám címére, de még csak idézni sem tudnék a szövegéből. Annyi infóm van róla, hogy valamikor 2009 és 2011 között volt úgymond "sláger". Angol nyelvű volt, így valószínűleg az előadó is hasonló nemzetiségű. Az illető egyébként egy férfi. Mint már mondtam, elég motiváló jellegű szövege van (legalábbis engem nagyon felpörgetett). Ha kicsit mélyebben elemezzük talán némi kis vallásosságot is fel lehet benne fedezni, de nem feltétlen. Ez alapján a "gospel" vagy akár a "religious" kategóriákba is be lehetne sorolni. Ha jól emlékszem az előadó egy két tagból álló "hétköznapi" (kereszt+vezeték) nevet használt, talán a keresztneve Adam volt, de ez sem biztos. Annyi még rémlik, hogy mintha a szövegben egyszer-kétszer elhangzott volna a "rise" szó.

Ha valaki tud bármi infót erről a számról, az kérem jelezze. Tudom, hogy nem sok részletet adtam meg, de azért hátha van valaki olyan ügyes, hogy ezek alapján is megtalálja. ;)