appache10 Creative Commons License 2014.09.26 0 0 626721

Brawn szerű előny szerintem semmiképp sem lesz a Mclarennel jövőre, max csak egy jó autó ami végre versenyezhet az első helyekért. És azért azt se felejtsük el hogy ha a Mercedes megoldja jövőre a megbízhatósági problémát akkor szerintem még nehezebb lesz ellenük mint idén mivel nyugodtan kijelenthetük a szabályok fényében hogy a többieknek esélyük sem lesz jövőre úgy módosítani a motorokat hogy ne legyenek hátrányban mint idén. És nem gondolnám azt hogy a Honda csak úgy valami hiperszuper megoldással fog berobbanni amivel pariban lesznek. Erre a legjobb példa hogy a WTCC-ben sem tudnak a mai napig nagyot alkotni csak szenvednek a CIVIC-cel és még a nem gyári támogatással rendelkező Sevik is gyorsabbak tudnak lenni esetenként náluk ami így 2 év után már kicsit blama.

 

Szóval egyenlőre a Mclaren jövőre nagy sötét ló, dehát Lólónak nincs sok esélye, lapot kell huzzon 19-re mert ha még lehúzz még egy évet a Ferkánál sikertelenül azzal szerintem a Karrierjének is betesz mert állandóan ö sem lesz toppon és ki tudja már mennyire fog tudni ezek után is jól teljesíteni. Egyszer mindenki leszálló ágra kerül.

 

Kedves LÓLÓ fanok nem megsértődni az utolsó bekezdésen. xD

Előzmény: dokeee (626720)