jasszgeri Creative Commons License 2014.09.22 0 0 118510

kulso szemlelokent - nem vagyok fradista, sem mas, kezilabdaban mindig a jo meccsekert ulok le, nemzetkozi porondon pedig az aktualis magyarnak szurkolok - en is ugy gondolom, h elek ehhez keves. szimpatikus figura, biztos fokozni tudja ezt meg az osfradista szemleletevel a zold-feherek koreben, de szerintem nem eleg, h taktikailag semmi kiemelkedot nem nyujt, meg a csapat magyar kontingense is a "fejere nott". tehat itt lehet fikazni meg mindig a "zsoldos" eto-t, de ott mindenki megdoglik a palyan, mig a fradiban szucsanszkin kivul csak pena az aki hajt, meg talan steinbach ha epp ugy erzi, h van keresnivaloja eben a csapatban - mert en meg a mai napig nem ertem, h ezert a szerepert minek kellett szerencsetlen odavinni. neha az az erzesem, h a kezdo ugy all fel, h kik szerepelnek legjobban egy meccs elotti osszfradi quizen + verten tomori miatt. olyan szinten el van kenyelmesedve a magyar valogatott vaza ebben a csapatban, h ha lenne is valtas, meg egy krumbholzot (ha jol tudom o szabad) is megbuktatnanak, ha futo edzest rendelne el.