kf04 Creative Commons License 2014.09.22 0 0 23050

Srácok! Hozzá jutottam egy Robi 52-eshez! Most rakosgatom össze. Később írok egy bővebb élménybeszámolót! Lenne egy gyors és egyben hülye kérdésem! Merre kell forognia a főtengelynek? Tudom elég elvetemült kérdés, ugyebár a 151-esnél és általában a többi gépnél is óramutató járásával megegyező irányba. Elsőre gondolnám, hogy itt is így van, viszont az 52-esnél bal oldalt van a kipufogó, jobb oldalt a karbi, gyújtás, légszűrő. A 151-esnél fordítva. A behúzó rendszer görgői viszont úgy vannak összerakva, hogy fordítva húzza( maga a behúzó hiányzik, csak alatta a görgők és a tartó van meg,később pótolva lesz!) Elképzelhető, hogy csak véletlenül rakták össze fordítva, mert mondták, hogy cserélték a görgőket( fel lett újítva a motor), viszont felújítás után már nem tudták indítani(ezért szereztem meg piszkosul olcsón! :D ). Simán kinézem ,hogy fordítva rakták össze, mert a toldozgatás-foltozgatásokból ítélve nem hozzáértő ember csinálta. arról nem is beszélve, hogy mit találtam a motorban..... Na, de erről majd később beszámolok... :) Szóval! Milyen irányban forog a Robi 52-es főtengelye?