Törölt nick Creative Commons License 2014.09.21 0 0 11872

valami hasonlót terveztem én is elöször. Annyi külömbséggel, a két oldal között egy keskeny rés lett volna függülegesen. Itt be lehetne tolni egy méretre vágott funér lemezt vagy valami vékony lapot amit ha betolsz falat képez a két oldal között. Ez például takaritásnál lenne jó. Amolyan mobil oldal fal. Át hessegeted egyik oldalról a másikra a madarakat, betolod a lapod, és szabadon takarithatod, nincs szökés. Aztán ha végzel ki lehet venni és egybe nyillik a két oldal. Másik ötletem olyan lett volna mint ha egy asztal fiók felett kivágod az asztalból a fiók méretét. A fiókba lehet homokot vagy valami mást tölteni. A fentivel kombinálva, áthessegeted a fürjeket, kihuzod a fiókot, ki cseréled a homokot,  fiók vissza a helyére, és kész a takaritás.

De aztán ugy döntöttem mivel egyenlöre hobby szintü lenne a fürjezésem, és háát, talán van aki mosolyog ezen,de egy valami nagyon szép, tök szuper, valami nagyszerüt szeretnék alkotni. Mégpedig egyrészt magam kedvére, másrészt, mert talán pár év és nagypapa leszek :) Még messze van hogy az unokámnak megmutathassam,de én gondolatban már arra készülök :) Tudom, túlzás egy kicsit, de egy mini fürj safarit képzeltem el. Szépen kidolgozott helyiség, növényekkel, meg minden félékkel. Valamit, ahova szivesen megy be az unokám majd, amire büszke lehet, ez a papájé :) Mindössze kb 3x2 méter a rendelkezésre álló hely ami 2 méter magas,de ha a terveim sikerülnek, csodálatos lesz :)

Előzmény: Pichon (11871)