Gabeszkaaaa Creative Commons License 2014.09.19 0 0 133395

Sziasztok! 

 

Végső elkeseredésemben fordulok hozzátok, hátha valaki találkozott már hasonló problémával.

Van egy 5d mark II vázam, amit csak gyári tartozékokkal használtam.

A Történet: A gép ez év júniusában megállt teljesen, nem írt hibakódot, nem lehetett bekapcsolni, egész egyszerűen nem reagált semmire. Felkerült Budapestre a Camera kft-hez és potom 160 e ft volt a javítás, elvileg áramellátási gondja volt és elpukkant benne valami.  

 

Készen is lett, öröm boldogság.

 

Sajnos a birtokomba vétel után egy héttel egy fotózás közben a gép egyszer csak megint megállt, nem reagállt semmire a kijelző pedig becsíkozódott. kikapcsoltam, és kiírta hogy fennmaradó képek száma 1, ami nem akart eltűnni csak ha kivettem az akkumulátort. vissza a szervizbe!

 

Sajnos ezt a kört a szervizzel már 4. alkalommal fogom eljátszani mert a hiba megint fent áll és tanácstalan vagyok, hogy mi lehet a baja :(

 

a csatolt képeken látszik, a képernyő becsíkozódik és utána használhatatlan a gép, nem ír a kártyára, és nem lehet kikapcsolni.

 

Remélem valaki találkozott már hasonlóval és van valami ötlete ez ügyben, hogy mi okozhatja ezt a hibát.