Karesz986 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 1782

A Vatera-ról vásároltam egy használtat. Angliából postázták, két hét alatt jött meg.  Egy magyar srácnak (piranha66) van ott bontója. Az ára: 3500 +1200.- Ft postaköltség volt.

A srác nagyon korrekt megbízható eladó, tudom ajánlani neked is. Keress rá a vaterán vagy írj neki mail-t és érdeklődj, hogy van-e még neki több belőle!

A jobb oldali fényszóróm a fölső állásban maradt, nem zúgott a motorja és egy picit melegedett.

Mikor megjött a cseredarab, a rosszat szétszedtem és a benne lévő fogaskerék megmozgatása után megjavult! Talán valami kis "szutyok" akasztotta meg. A motor szétszedése nagyon macerás, nehéz károsodás nélkül végrehajtani. 8 db kis műanyag fület kell egyszerre kifeszíteni, hogy a ház szétjöjjön, sajnos 2 fül nekem is letört, de még így is jó lesz tartaléknak.

Ha "bátor" vagy, próbáld te is szétszedni, ha letörnek a fülek szerintem a két fél motorházrészt össze is lehet ragasztani. Ezt csak végső megoldásnak javaslom, és akkor működhet, ha jó az elektronika.

A fényszóróházon a motornak (ha rossz is) mindenképpen rajta kell lenni a kézi állíthatóság miatt!!

Üdv,

Karesz

 

 

Előzmény: Balenos (1777)