"Ezek szerint nem kellő alapossággal."
A tények ezt mutatják, de ettől még alaposan felkészültem.
Jó pár éve megszereztem a füzetet, azóta tervezgetem, hogy elindulok.
Alaposan elolvastam mindent, amit írtak, megnéztem a térképeket.
Van Zempléni-hegység atlaszom is, azt is "feldolgoztam".
A vezetéket, mely párhuzamos az útvonallal, felfedeztem, de a leágazást nem.
Pedig a térképen látható, de elkerülte a figyelmemet.
Ez tehát kimeríti a "nem kellő alaposság" fogalmát.
Jártam az OSM honlapján, vélelmezem, az ottani út nem saját felmérés eredménye, de ennek nincs különösebb jelentősége.
Sokkal fontosabb információforrás volt a műholdkép hátterű TUHU térkép.
Elkészítettem az itiner-t, sajnos nagyon hosszúak a vonalak (1.6 km a kritikus), a térképen nincsenek támpontok.
Fentiek alapján írtam, hogy alaposan felkészültem.
Most, hogy már van tapasztalatom, egészen biztosan el fogok jutni a keresztig, és készítek trekket is.
"Ezek után mit vártál egy felhagyott úttól?"
Magától az úttól nem vártam természetesen, hogy jelzések segítenek, de bíztam abban, hogy a térképek alapján követni fogom az eredendően jelzett utat.
Most nem trekkeltem, de legközelebb bekapcsolom, és remélem, sikerül dokumentálni, hogy létezik az útvonal!