Tücsök-koma Creative Commons License 2014.09.14 0 0 2533

Szia!

Visszaolvasgattam a fórumban. És én is építenék/vennék egy olyasmi viztisztitót, mint ami neked van.

 

A Ro mebránra kinéztem ezt, igaz picit lassú lesz, de azért nem vészes talán.
http://123filter.com/catalog/product_info.php?cPath=64_33&products_id=84

 

 

A kérdésem, milyen szerkentyűt lenne érdemes venni, hogy ne kelljen mindent megépíteni? Ha tudsz linkelni külön megköszönöm (akár privátban is jöhet válasz, hogy ne reklámozz)

Olvastam azt is, hogy a klasszikus szűrőházakat nem preferálod a szűrő alján lévő gumi tömítés miatt.

Ha jól láttam viszont ezeknek a szűrőknek magasabb az ára. Illetve ha tudsz segíteni linkkel privátban, hol lehet olcsón venni szűrő+szűrőházat, azt megköszönöm szintén.

 

A másik lényeges pont ugyebár az elektronika, ha jol értettem ezt te gyártottad. Ugye ez kritikus pont.

Illetve ha jol értem, akkor nem klasszikus értelemben egy csapról működik, hanem egy csőből folyik, ha megnyomsz egy gombot.

 

Illetve nekem mindenféleképpen kelleni fog nyomásfokozó is. Gyakorlatilag  ha megnyitom a vizet a fürdőben szemmel láthatóan csökken a nyomás a konyhában.

 

 

Összességében megköszönném, ha elindítanál ötletekkel, tapasztalatokkal, hogyan álljak neki.

Köszönöm!

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (2531)