joevagyok68 Creative Commons License 2014.09.14 0 0 66311

Emberek ! 

Segitsetek !

Ki hogyan javitott/javitana rosszul forrasztott/csopogo forrasztott rez   - 'bonthatatlan' T idomot ? /a cso-idom egyebkent 28 -as/

Azert 'bonthatatlan' , mert 2 T kozotti cso 1 ik kotese csopog ...

 

Tehat a kerdes....szet kene huzni, megtisztitani', majd kence, ujraforrasztas a menet ?

Vagy eleg , ha jol at lesz melegitve, es adni neki az ont gazdagon ?

 

Azert bosszanto az egesz, mert a havernal bontottuk szet a - a korabban emlitett/reszletezett futesreszelo altal elkefelt rendszert - majd raknank ossze, DE mult heten a menet nelkuli esbe vtc, most meg ez a csopogo idom volt az akadaja a probafuttesnek !

Amugy kesz a rendszer, csak tegnap mar nem volt ido...csak leengedtuk a vizet , legalabb 'szarad' a javitasig ...

Azert vagyok tanacstalan, mert amiket eddig forrasztottam, egy se csopogott .tehat nincs eziranyu tapasztalatom...A vegyes.puffert mikor bekototte az iparos neki csepegett egy, de nem emlekszem 'szetsdzedte-e', vagy csak raforrasztott !

Szetbontani/megtisztitani a T-t is szenvedes volt..ezert a tobbivel nem is bajlodtunk, lett uj, a 'konyokosokkel' meg sakkoztunk, hogy minel kevesebb legyen a veszteseg es kiadja...

 

Azert hogy kicsit magyarazzam a bizonyitvanyt a csopogo T az pont a szetbontott es megtisztitott T volt a 'regi' rendszerbol!

Lehet szarul lett megtisztitva es/vagy nem volt elegge felmelegitve es/vagy bena vagyok... :-) 

De a lenyeg a lenyeg javitani kene.

Otletek !