R!ck4 Creative Commons License 2014.09.13 0 0 31925

Sokéve használtam ezt, a Puntóban is jó volt, a Multiplában is tette a dolgát. Ha veszek egy konzervet, és van benne valami mérgező, ami miatt feldobom a pacskert reggelre, akkor helytálló az az indok, hogy drágább konzervet kellett volna vennem? Ha rá van írva, hogy tele van mérgező anyaggal, nem veszem meg. Ha az olajosbödön oldalán nem szerepel a VW505.01-es elfogadás, nem veszem meg. Persze, most vettem Castrolt, itt a komplett hidrotőkeszett, új vezértengely, csapágysor, csavarszett, hétfőn bekerül, nem túlzottan zavar, bár nem vágytam egy 100 ezres kiadásra,  csak nem értek dolgokat. Ha előtte végig 10 ezrenként volt szervizelve, és nem volt gond, akkor most 1800km után mire fel hirtelen? A probléma  a hirtelennel van, ugyanis a kopás, már ha van, nem olyan, hogy 276200-ig semmi, utána meg 1800km alatt 3mm-t kopik a bütyök..  Nem gyártok összeesküvés- elméleteket, de mint írtam, a német cég nem árul ilyen olajat, se a német ebay, se a német amazon, de még a német anyacég se ismeri. A magyar oldalon ennek az olajnak nincs fent a biztonságtechnikai adatlapja, a cég az aut 6.-án, és aug végén elküldött leveleimre nem válaszolt.  Akarjam-e összerakni a képet, vagy higgyem mindent pusztán véletlennek? Te is tudod, az, hogy valami drágább, nem azt jelenti, hogy feltétlenül jobb. Ha valamit forgalomba hoznak úgy, hogy valami rá van írva, akkor nem az én felelősségem eldönteni, hogy az úgy van-e, vagy sem, a gyártó, forgalmazó felelőssége, hogy ráírja-e, miközben tudja, hogy a termék nem teljesíti azt, amit ráírtak.

Előzmény: kacagógerle (31897)