rebkaa Creative Commons License 2014.09.13 0 0 4349

Az egész familia:) Egyik őszi szünet október 20-tól, nov. 2-ig saját kocsival. Na azóta amióta van FR oda, biztos, hogy nem mennék így. Oké, hogy nem kellett bérelni, de 12óra Livornó, aztán egész éjszaka 9 óra komp.

Bár a gyerekek reggelig meg se nyikkantak a földön aludva, de azért marha hosszú volt.

Annak ellenére, hogy egy kővel bedobták az ablakunkat és további 3000km-et benylonozott ablakkal a fülem melett kellettt megtenni, mégis egy nagyon jól sikerült nyaralás volt. Gyönyörű idő, minden nap fürödtünk, még nov. 1-én is, Goloritze fantasztikus, Li Cossi öböl szintén. Egy 6 fős családnak nagyon drága volt az éttermi étkezés, egy nyaralás alatt azért szeretek én is úgy gyugisan beüllni egy tengerparti kockás abroszosba, de itt ilyet csak egyszer ejtettünk meg az árak miatt:( 

Bár ha azt nézed bárhova megyünk 316ft-os euróval már semmi sem olcsó:(

Én legközelebb okt. 15-én megyek Máltára, aztán egy 2 éjszakás Isztanbul és rá egy hétre vettem a 7800ft-os retúr Cataniából egy hosszú hétvégére.

A LiS felől nem tudtam előre gondolkodni, pedig az első napokban jó lett volna venni. Látom te kapcsoltál, biztos nagyon jó lesz.

Előzmény: Flower2000 (4348)