Törölt nick Creative Commons License 2014.09.09 0 0 10202

Hát ebbe bele futótatok!

Szerintem hagyjátok spártai 300-at.:)

Nincs abba semmi rossz, ha arra vágyik, hogy piros legyen a feneke. :)

Én szívből kívánom neki, hogy ha nem is itt valahol az életbe majd találjon hasonló érdeklődésű nőt.

Kívánnom ezt neki, magamnak, és másnak is, vagy aki csak fenekelni szeret akkor olyan partnert találjon.

Én mondjuk azt is szeretem :) ha én fenekelek el egy nőt.  :)

Szóval részemről mindkét lehetősség nyitott!

A durva dolgok azonban részemről  teljesen kizárva adva is és kapva is, bár izgalmas a vonalzó a nadrágszíj, de ahhoz olyan partner is kell aki tudja meddig lehet vele elmenni, magyarán csak megjátssza inkább.

Persze azért a popsi piros lesz tőle. :)

Én leginkább tenyérrel szeretem és meztelen popsira adva is és kapva is. :)

Na és az is izgi mikor fenekelés közbe megsimogassák a feneked, majd újra lecsapnak rá ezt adni kapni is jó. :)

Bár nekem még csak egyszer volt benne részem, de akkor oda vissza is. :)

Itt meg spártai 300-as semmi esélyed, én fényképpel sem találtam egy nőt sem, sem oda sem vissza alapon, pedig többször is feltettem magamról képeket na és Budapesten is lakom.

Jeleztem hogy keresek kalandot,barátot, de komoly kapcsolatot is akár ami ennek a része lehet, szóval nem is ajtóstól rontottam a házba ahogyan mondják. :)

A kor határ is elég tág volt 20-60 év én is arra gondoltam hogy esetleg van olyan idősebb érettebb nő akit esetleg ez érdekelne, fiatalabba meg nem is reménykedtem.

De senki nincs itt, pedig csak az a kérésem volt, hogy átlagos külsővel rendelkezzen  ne legyen 150kg.  : ) 70-80 bele fér. :)

De nincs itt senki megismétlem!!!

Max három félre nő van itt!

1 ) Aki férfi, de néha nőnek érzi magát. :)

2 ) Aki csak nézeget olvass, van párja, vagy párkapcsolatban van.

3 ) Aki szeretné ide-oda lehet csak az egyik, de  az életbe nem fogja átélni mert gyáva hozzá.

Nincs negyedik lehetőség!!!

Ez van!!! 

Vagy van olyan nő aki ezt más kép lássa?

E-mail:spankman80@index.hu