Rotten77 Creative Commons License 2014.09.09 0 0 96429

Megkövetem nazareth kollégát.

 

 

Az éjszakai szerelés eredménye az lett hogy a középső zsámoly egyik oldalán mégis csak tudtam oldani a kötést és kijebb helyeztem azt. A másik oldalon viszont nem tudtam. Próba szerencse alapon ráraktam így az R2-es ívre és láss csodát: kézi mozgatással most szépen halad keresztül a "kanyaron" (korábban erre sem volt hajlandó).

 

Szóval az a maximum 1 mm mégis csak számított, de biztosat majd csak az esti vontatós próba után merek mondani.

 

Még egy dolog felmerült: egy szintén fórumos kolléga hívta fel a figyelmemet arra, hogy a kisiklást okozhatja valamelyik kerékpár hibája (nyolcas például). Na most bicikli szerelésből "lopott" ötlettel próbáltam megnézni üt-e valamelyik. Nem számítottam rá, de a középső zsámoly egyik kerékpárja valóban olyat üt, hogy nagyon enyhén még a kocsiszekrény is megemelkedik. Ennek cseréje is szükséges lesz, azután viszont nagy valószínűséggel már simán fog közlekedni a kocsi R2-es sínen.

 

Annyi adalékot hozzátennék, hogy a PIKO hivatalos leírása szerint még akár az R1-es (!!!!) íven is tudnia kéne közlekedni, igaz később hozzáteszik mindenki próbálja ki előbb...

Előzmény: Rotten77 (96427)