staiger Creative Commons License 2014.09.06 0 0 8247

hát most nekem is aláhagyott hirtelen de elég látványosan csak a szemem viszket tüsszögés szinte nulla még az orrom se nagyon folyik. Egy biztos nem az eső mert Szolnokon lakom mind ezidáig ezt a környéket elkerülte az eső. nem igazán értem talán lement az első virágzási hullám bár a net azt jelzi Szolnokra hogy nagyon magas az érték. nem csak itt hanem az egész országba eső ide vagy oda. Amit másképp csináltam a  napokba az az hogy visszafogtam a finomított cukor fogyasztást megjegyzem szerintem nem ez a tényező. Viszont csak beszereztem vörös szőlőmag őrleményt ráadásul a legolcsóbb fajtát . 1 havi adag 850 ft . Az ár szórás hatalmas ebben a termékben is állítólag van minőség különbség is én ezt nem tudom . Szóval naponta 2x egy kiskanállal bele a lehűlt teába és lehúzom mivel rágni ezt nem lehet olyan mint a homok. Annyi jót írnak róla úgy voltam vele ez nem pénz érte hogy 1 havi adagot kipróbáljak valamire csak jó lesz. Nem akarok senkit befolyásolni mert 100 % osan nem tudom mitől van a javulás. (és meddig) .