Igazság (HUN) Creative Commons License 2014.09.05 0 0 5315

Sziasztok! Ha valaki ki szeretne menni dolgozni Cloppenburgba akkor annak nem ajánlom akármit is mondanak mert ami ott folyik az nem embernek való! Én kiutaztam Augusztus 31. én azzal a céllal,hogy dolgozni fogok a húsüzembe de ami ott fogadott az maga a szemétdomb volt és hát a kint ügyet intéző Magyar honfitársak nagy ívben lesz...ák ,hogy te mit akarsz és mit nem!! Amikor elmentem a Magyarországi irodájukba ,hogy egy személyes találkozás keretében megbeszéljük a részleteket akkor nagyon kedvesek és segítőkészek voltak,infót is adtak mindenről ami elmondva az ő részükről csodálatosan hangzott !Aztán sor került a kiutazás időpontjára is,én persze az elmondottak alapján természetesen igent mondtam! Aztán amikor elérkezett a nap ami már nagyon rossz volt mert este 20 órakor indultunk el egy kisbusszal amit a cég biztosított persze 100 euró megtérítése mellett amit majd az állítólagos fizetésemből vonnak le!! Az utazás 12 óra volt ami kb 6,7 megállás (10perc) után meg is érkeztünk Clooppenburgba!! Majd megvártuk míg az ott tevékenykedő irodisták lassan szép komótosan megjelentek és betereltek bennünket egy irodába ahol vártunk 2 óra hosszát míg elkezdődött a hosszú procedúra! Szerződés írás és egyéb papírmunka ! Rövidre fogva eljött az ebédidő ami 13-14 óráig tartott és addig szintén nem foglalkozott velünk senki,csak annyit mondtak hagyjuk el az irodát és várjuk lent az utcán!! Természetesen addig sem normális körülmények között enni és inni sem tudtunk !! A szerződés megírása is aggasztó volt ,ugyanis az benne volt hogy ha kárt okozol vagy elhagyod a szerszámot vagy amit el lopnak amiről te nem tehetnél azt ki kell fizetned amit szintén a fizetésedből vonnak le!! ÉS végül este 7 kor elvittek bennünket a szállásra ahol ( ha nem én vagyok ott el sem hiszem) Kaptunk egy 15 nm szobát ahol a falból kiálló vezetéken volt egy foglalat és abba nekünk kellet egy izzót raknunk ,hogy legyen világításunk! A szobába iszonyú bűz,rossz gumicsizma ,lukak a mennyezeten , ablaküveg helyett fóliával volt beragasztva az ablak!! kb 15 en voltunk az állítólagos hotelben ennyi emberre volt egy konyha,mosógép nem volt, es 3 zuhanyzó de ha ott szerettél volna zuhanyozni tuti betegen jöttél volna haza!! Ezek után 3 man úgy döntöttünk ,hogy ez nem embernek való és mindenki ahogy tudott hazautazott!! Én személy szerint 2 napig jöttem haza vonattal mert nem volt elég pénzem és büntetések árán is de sikerült egészségben hazajutnom!! Ha van kérdés szívesen válaszolok ! Mindent nem tudok leírni mert az egy regény lenne! De fogadjátok meg a tanácsom, SOHA NE MENJETEK HÚSÜZEMBE FŐLEG AZ EMLÍTETT HELYRE!!